Historia

Spółka swoją działalność rozpoczęła w 2014 roku bazując na doświadczeniach większościowego udziałowca – eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych. Od początku głównym przedmiotem działalności spółki było doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych. Lata 2014 – 2016 to systematyczny rozwój Spółki, pozyskiwanie nowych klientów i zdobywanie kolejnych doświadczeń. Czas pomiędzy 2016 a 2018 upłynął przede wszystkim na przygotowaniach do rozpoczęcia obowiązywania RODO. Pierwsze półrocze 2018 roku to intensywna praca z klientami, której celem było przygotowanie procesu przetwarzania danych osobowych odpowiadającego RODO oraz najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Teraz

Profesjonalizm, elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego z klientów pozwala Spółce na utrzymanie wieloletniej współpracy z wieloma podmiotami z różnych gałęzi gospodarki. Obecnie Spółka obsługuje klientów zarówno z sektora dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, jak i małych usługodawców. W swoim portfolio ma również klientów z branży hotelarskiej, a także sektora zdrowia publicznego i medycyny. W związku z aktualną sytuacją prowadzone są intensywne prace nad rozwojem platformy do e-learningu (AkademiaDPO), na której można znaleźć szkolenia zarówno no-line, jak i off-line.

Przyszłość

Nieustanny rozwój, wzrost wartości przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim satysfakcji klientów z oferowanych przez Spółkę usług. Otwartość i umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby klientów pozwala na budowanie długotrwałych relacji. Celem Spółki jest utrzymanie owocnej współpracy z dotychczasowymi klientami, ale także pozyskiwanie nowych, dlatego też nieustannie poszerza ona swoją ofertę o nowe usługi.